Заходи для постраждалих від війни в Україні

Ми підтримуємо українську спільноту й усіх, кого торкнулася гуманітарна криза.

Допомога для вас

Ми пропонуємо різні заходи підтримки й допомоги, щоб вам було легше пережити ці важкі часи.

Ви біженець (біженка)?

Ви учасник або клієнт?

Підтримка біженців

Ми створили заходи підтримки, щоб допомогти вам облаштуватися в Канаді. Багато наших консультантів розмовляють українською або російською. В міру наших можливостей, ми з радістю надамо вам послуги тією мовою, якою ви володієте.


Основні заходи підтримки

 • Страхування відвідувачів Канади для отримання медичного обслуговування та невідкладної медичної допомоги. Страхівка буде безкоштовною протягом одного місяця з моменту вашого прибуття (для підписки: 1-855-440-9884)
 • Безкоштовні міжнародні грошові перекази (у канадських доларах і доларах США) до вказаних країн: Україна, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Румунія та Словаччина
 • Рахунок із безкоштовним місячним планом і необмеженою кількістю транзакцій 2 роки
 • Безкоштовна кредитна картка без річної комісії, яка видається без дослідження кредитної історії
 • Безкоштовна юридична допомога по телефону (1-877-871-3294, варіант вибору 1)

Наші контактні дані

Наша ціль — відповісти на всі ваші запитання і допомогти вам на кожному кроці.

По телефону

Район Монреаля:
514-875-4266, варіант вибору 1

В інших регіонах Канади:
1-877 875-1118

В касі

Записатися на прийом до каси.

Знайти касу

Підтримка наших учасників і клієнтів

Ми поділяємо ваші побоювання з приводу війни в Україні. Залежно від ваших обставин ви можете мати право на певну допомогу, яка спростить вам фінансову підтримку для близьких вам людей які постраждали від кризи.


Основні заходи з надання допомоги

 • Безкоштовні міжнародні грошові перекази (у канадських доларах і доларах США) до вказаних країн: Україна, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Румунія та Словаччина
 • Персоналізована підтримка для вивчення можливих варіантів надання допомоги (екстрена кредитна лінія, управління боргом тощо)
 • Зняття коштів з ощадних рахунків без сплати штрафу
 • Персональні консультації щодо страхування будинку й автомобіля для людей, у яких фінансові труднощі

Наші контактні дані

Наша ціль — відповісти на ваші запитання та надати вам пораду з урахуванням конкретної ситуації.

Безкоштовно з усієї території Канади або США:
1 800 CAISSES (1-800-224-7737)

Ми зателефонуємо, коли вам буде зручно

Запланувати телефонний дзвінок

Заклик до солідарності

Ми пожертвували 100 000 доларів на збір коштів для подолання гуманітарної кризи в Україні. Збір організовано Канадським Червоним Хрестом. Закликаємо всіх членів нашої організації та клієнтів, у яких є можливість, щедро жертвувати.

Пожертвувати Канадському Червоному Хресту

Якщо ви берете участь у BONUSDOLLARS® Rewards Program можете зробити пожертву на кредитну картку Desjardins і списати суму пожертви зі своїх бонусних доларів (BONUSDOLLARS). Це можна зробити онлайн через AccèsD або по телефону 1-800-363-4345.

® BONUSDOLLARS є зареєстрованою торговельною маркою Fédération des caisses Desjardins du Québec

 1. Ця пропозиція діє тільки впродовж обмеженого часу, її може бути змінено в будь-який момент без попереднього повідомлення.
 2. Ця пропозиція надається за запитом, її може бути змінено в будь-який час без попереднього повідомлення. Діють певні умови. Зв’яжіться з одним із наших консультантів, щоб дізнатися, чи маєте ви право на цю пропозицію. Звільнення від плати поширюється тільки на безлімітний план і завершується через 24 місяців після закінчення місяця, у якому було відкрито рахунок.
 3. Ця пропозиція надається за запитом, її може бути змінено в будь-який час без попереднього повідомлення. Діють певні умови. Зв’яжіться з одним із наших консультантів, щоб дізнатися, чи маєте ви право на цю пропозицію. Desjardins проводить оцінку кредитного ризику перед випуском кредитних карт і встановленням кредитних лімітів.
 4. Ця пропозиція надається за запитом, її може бути змінено в будь-який час без попереднього повідомлення. Діють певні умови. Зв’яжіться з одним із наших консультантів, щоб дізнатися, чи маєте ви право на цю пропозицію. Юридична допомога — це телефонна послуга, яка надається англійською та французькою мовами. Ця послуга пропонується безкоштовно й тимчасово як підтримка біженців, що мають право на наш пакет для новоприбулих. Ми відповідаємо на запитання у всіх сферах права, що охоплюються в Канаді законами федерації та/або провінцій, за винятком імміграційного й податкового законодавства. Зворотний дзвінок від юриста здійснюється протягом 48 годин після відкриття файлу в робочі дні. Наші юристи працюють із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 20:00 і в суботу з 9:00 до 17:00, за винятком державних вихідних.
 5. Ця пропозиція надається за запитом, її може бути змінено в будь-який час без попереднього повідомлення. Діють певні умови. Зв’яжіться з одним із наших консультантів, щоб дізнатися, чи маєте ви право на цю пропозицію. Психологічна допомога — це телефонна послуга, яка надається англійською та французькою мовами. Ця послуга пропонується тимчасово як підтримка біженцям, що мають право на наш пакет для новоприбулих. Ця пропозиція обмежена 4 годинами безкоштовної психологічної допомоги в режимі 24/7 по телефону, включаючи державні вихідні.
 6. Дана пропозиція може бути змінена в будь-який час без попереднього повідомлення. Зв'яжіться з одним з наших страхових агентів або консультантів, щоб підтвердити ваше право на цю пропозицію. Можуть застосовуватися певні умови, винятки, обмеження. Продукти страхування автомобілі, майно та бізнес застраховані і поширюються компанією Desjardins General Insurance Inc., постачальником страхування автомобілів, майна та бізнесу в провінції Квебек, а також компанією Certas Direct Insurance Company і компанією Certas Home and Auto Insurance Company в провінції Онтаріо і провінції Альберта. Автострахування недоступне в провінції Манітоба, провінції Саскачеван і провінції Британська Колумбія через плани уряду.
 7. Ця пропозиція надається за запитом, її може бути змінено в будь-який час без попереднього повідомлення. Діють певні умови. Зв’яжіться з одним із наших консультантів, щоб дізнатися, чи маєте ви право на цю пропозицію. Вона застосовується до строкового ощадного вкладу до настання терміну погашення. Виведення коштів має бути призначене для надання допомоги особі, яка постраждала внаслідок української гуманітарної кризи. Накопичені відсотки будуть виплачені в повному обсязі без штрафних санкцій у момент виведення коштів.